MÖBLER / Byråar, sekretärer / Damsekretär 6332394
nr 633 2394
Damsekretär
Gustaviansk stil, intarsia, längd: 88, djup: 46, höjd: 102
Kondition: slitage,skador
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 april 2010
kl 18:13:55
100 kr
150 kr
350 kr
300 kr
450 kr
Den Gustavianska stilen